O firmie

O firmie

Nazywam się Katarzyna Żabczak po wielu latach pracy zawodowej postanowiłam stworzyć miejsce w którym będę mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Od początku kariery zawodowej specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach prawa pracy. Moje długoletnie doświadczenie w działach księgowych i kadrowo płacowych pokazało mi, że dopiero zmierzenie się z rzeczywistymi problemami i niejasnymi przepisami daje prawdziwą satysfakcję z wykonywanego zawodu. Moją pasją jest tzw. „twardy HR”. Lubię dzielić się tajnikami właściwego rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, zasiłków, benefitów itp. Jestem certyfikowanym trenerem szkoleniowcem i największy nacisk kładę na wykorzystanie teorii w praktyce :).

Dlaczego my?

Wąska specjalizacja

Specjalizujemy się w dziedzinie szkoleń kadrowo płacowych i tylko tym się zajmujemy. Trzymamy się zasady, że aby coś robić naprawdę dobrze trzeba się skupić tylko na jednym.

~

Kameralne grupy

W naszych szkoleniach uczestniczy maksymalnie 8 uczestników. Dzięki małej kameralnej grupie podczas szkolenia zachodzi interakcja między prowadzącym a uczestnikami. Sprawdziliśmy i wiemy że takie szkolenia są najbardziej efektywne.

Szkolenia prowadzone przez praktyków

Połączenie wiedzy merytorycznej z doświadczeniem sprawia, że nasze szkolenia oparte są na przykładach, z którymi zmierzają się pracownicy działów kadrowo -płacowych.

Dostępność cenowa

Dążymy do tego, aby wiedza którą przekazujemy była dostępna dla każdego. Dlatego też prowadzimy politykę cenową, która ma na celu utrzymanie konkurencyjnych cen.

Możliwość zadawania pytań nawet kilka dni po szkoleniu

Oferujemy możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia jak i kilka dni po jego zakończeniu. Chcemy rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości związane z tematem.

i

Imienny certyfikat szkolenia

Każdy z uczestników szkolenia po jego zakończeniu otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa. Certyfikat może być do Państwa wysłany w formie elektronicznej, albo tradycyjnej (bez dodatkowych kosztów).

Z nami osiągniesz sukces

Profesjonalizm

Posiadamy niezbędną wiedzę, kompetencje oraz umiejętności, aby w sposób efektywny realizować nawet najtrudniejsze szkolenia. Każde ze szkoleń realizujemy z naciskiem na wysoki standard przekazanej wiedzy, oraz nieustannie dążymy do doskonałości w tym czym się zajmujemy.

Natychmiastowe efekty

Przygotowując szkolenie kładziemy duży nacisk nie tylko na wysoki poziom merytoryczny, ale przede wszystkim wykorzystanie wiedzy w praktyce. Trudniejsze zagadnienia przedstawiamy opierając się o realne przykłady i zadania. Podczas szkoleń wykorzystujemy interaktywną tablicę, uczestnicy na bieżąco komunikują się z prowadzącym zadając pytania na czacie.  Dążymy do tego aby każdy z uczestników szkolenia mógł w efektywny sposób wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej pracy zawodowej. Poprzez takie działanie zyskuje on sam, ale również firma w której pracuje.

Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia były dostępne dla każdego. Dlatego też prowadzimy szkolenia otwarte w formule spotkania on-line skierowane do osób prywatnych, pracowników działów kadrowo płacowych, oraz wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę, a także szkolenia wewnętrzne w firmach przygotowywane pod indywidualne zamówienie dopasowane do potrzeb, problemów i specyfiki danej branży.